18 Nisan 2009 Cumartesi

PEACE..


Fenerbahçe bugün yine puan kaybetti. Önümüzdeki senenin hazırlık turnuvasının şimdiden hazırlıklarını yapan Fenerbahçe, bu seneden ümidini kesmiş gözüküyor. Luis Aragones'in sayesinde İspanya'da PEACE CUP'a katılacak olan Fenerbahçe, acaba o turnuvaya Luis Aragones'le mi katılacak?

Ronaldo yere, Everton Zirveye


Bu seneye inanılmaz derece de kötü bir başlangıç yapan Everton, 10 maçta 7 yenilgi aldı. Everton Teknik Direktörü David Moyes'e göre, bu rakamın 8 olmamasının tek nedeni; Man. Utd maçında P. Neville'nin C. Ronaldo'ya yaptığı bu müdahale. Bir hareketiyle takımının kaderini değiştiren P. Neville, o maçtan çıkan 1 puanın ve Everton'un şu anda 6. olmasının baş sorumlusu olarak görülüyor. Bir müdahaleyle takımının gidişatını değiştiren kaç tane defans oyuncusu biliyorsunuz?

Sadece Onurumuz İçin


Juventus'un son şampiyon olduğu 04-05 sezonunun ardından tahta kurulan İnter bu senede rahat bir şampiyonluğa gidiyor. En yakın rakibi Juventus'un 10 puan önünde olan İnter bu hafta Torino'ya konuk olacak. Juventus'un Başkanı Giovanni Cobolli Gigli şampiyonluktan umutlarını kestiğini ama bu maçı onurları, şerefleri için kazanacaklarını söyledi. Jose Mourinho'yu sevmeyen biri olarak Juventus'u tüm kalbimle destekliyorum.

Cezalısın Arkadaş


Hillborough faciasının 20. yılı anısına Anfield Road'ta düzenlenen törene Liverpool tam kadro katıldı. En azından fiziken! Ama kafaca orada olmayı başaramayan Charles Itandje, tören sırasında kameralarca güldüğü tespit edilince, 14 gün takımdan uzak kalma cezası aldı. İlk önce buna inanmayan bir dönem Galatasaray'ın transfer etmek istediği kaleci, ertesi gün idmana gittiğinde Benitez tarafından idman sahasından kovulunca acı gerçeği anladı. Yaptığı hatanın farkına varan ''Başarılı'' kaleci herkesten özür diledi.