17 Nisan 2009 Cuma

Los Galacticos 2 - Coming SOON


Florentino Perez sonunda adaylığını açıkladı ve Madrid'de inanılmaz bir heyecan yaşattı. Daha önceki başkanlığı döneminde Figo, Ronaldo, Zidane, Beckham ve daha nicelerini bir takımda toplayan Perez seçilmesi halinde; Kaka, C. Ronaldo, Tevez gibi futbolcuları kadrosuna katıcağına kesin gözüyle bakılıyor. Ama listesinin çok kalabalık olduğuda kesin. Son yıllarda kaybolan futboldaki astronomik rakamlar ve yıldızlar savaşı bu sene tekrardan gösterime girecek.
Tabi Perez seçildiği takdirde.

Seneye Forması SİYAH-BEYAZ


Tek başına takımını yarı finale çıkaran Diego, maçtan sonra basın toplantısında isminin Juventus ile aynı cümlede geçtiğini duyunca sorunun bitmesine bile izin vermeden şunları söyledi; ''Şimdi yeşil-beyaz forma giyiyorum ve Werder'i düşünüyorum. Seneye mi...............?''
''Bana her forma yakışır''
Bu cevap çok manidar ama şimdiden kulislerde çoktan imzaların atıldığı konuşuluyor. 10 numara rolünün futbolda artık yeri olmadığı söylene dursun, herşeye rağmen hala 10lardan vazgeçmek zor gibi..
Nedersiniz?

Cimbom Saraçoğlunda SayılırGalatasaray'ın eski teknik direktörü Mircea Lucescu'nun takımı Shaktar ve Galatasaray'ı eleyen Hamburger SV. Bu takımlar UEFA'da yarı finalde. Eğer bu takımlar finale çıkmayı başarırsa Cimbomu finale çıkmış saymak lazım. Biri eski hocası, biri eleyen takım. Herkese nasip olmaz.